Toprak Yatırım

Toprak Yatırım, Özdener ailesi tarafından büyük değerler ve amaçlarla kurulmuştur.
20 yıldır Yalova ili başta olmak üzere İstanbul, Bursa, Kocaeli, İzmir ve Muğla şehirlerinde yatırım danışmanlığı hizmeti vermektedir.
Kuruluşundan bu yana müşterilerinin en doğru yatırım kararı almasında önemli ve büyük rol oynamaktadır. Özellikle arsa ve arazi yatırımlarında alım / satım taleplerinde müşterilerine çözüm ortağı olmuştur.
Bir mülk satın almanın ve yatırım yapmanın hayatınızda yapacağınız en ciddi değişiklikler olduğunu biliyoruz. Böylece müşterilerimize uzun vadeli taahhütler, mülk ve ülke hakkında bağımsız, tarafsız ve profesyonel bilgiler sunuyoruz.
Toprak Yatırım olarak uzun yıllardır her türlü yatırımlarınız için sizlere profesyonel hizmetler sunuyor ve gayrimenkul sektöründeki taleplerinizi karşılıyoruz.

Neden Toprak Yatırım?

Toprak Yatırım olarak profesyonel ekibimizle 20 yıl gibi uzun bir süredir emlak piyasasındayız. Bireysel geliştiriciler, satıcılar, satış ofisleri ve kurumsal geliştiricilerle doğrudan çalışıyoruz. Aynı zamanda Ortadoğu ve Avrupa Ülkelerinde sürekli yeni bağlantılar kuruyoruz.

Mesleki Bilgi ve Tecrübemiz

20 yıl gibi uzun bir süredir gayrimenkul sektöründe olduğumuz için sürekli artan bilgi ve tecrübemizle müşterilerimizin bütçesine ve talebine uygun gayrimenkulleri en hızlı şekilde sunuyoruz. Periyodik olarak Ortadoğu Ülkeleri’ne ve Avrupa Ülkelerini ziyaret ederek her geçen gün network ağımızı daha da genişletiyoruz.

Ömür Boyu Hizmetlerimiz

Müşterilerimizi para olarak değil, dost ve aileden biri olarak görüyoruz. Tıpkı bir dosta yardım etmek ve misafirimize hizmet etmek gibi onlara da en kaliteli ve en objektif hizmeti sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz ile müşterilerimize satış ve satış sonrası profesyonel hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda hukuki süreçte anlaşmalı olduğumuz hukuk bürosu aracılığı ile müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

Emlak Piyasasındaki Konumumuz

Birikmiş tecrübemiz ve bağlantılarımız sayesinde faaliyet gösterdiğimiz illerde emlak piyasasında iyi bilinen ve doğru yatırımların öncüsü olarak anılmaktayız. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz uluslararası temaslar sayesinde piyasada adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz.

Portföyümüz

Detay odaklı ekibimizin rekabetçi pazar araştırmaları yaparak düzenli olarak bünyesine kattığı portföyler sayesinde kalite standartlarımızı bozmadan en uygun gayrimenkulden A+ gayrimenkullere kadar her bütçeye uygun gayrimenkulleri bulma imkanı sağlıyor ve değer katıyoruz.

Gizliliğiniz

En önemli ilkelerimizden biri müşterilerimize sağladığımız güvenlik ilkesidir. Toprak Yatırım olarak kişisel bilgilerinizi asla 3. kişilerle paylaşmayız.

Dürüstlüğümüz

Bütçenize ve taleplerinize göre size en iyi ve en uygun fiyatlı gayrimenkulü buluyoruz. Yaşam tarzınız ve konforunuz bizim için çok önemli. Hayalinizdeki mülkü size en şeffaf şekilde ulaştırmak önceliğimizdir.

Samimiyetimiz

Samimiyetimiz müşterilerimiz tarafından doğrulanmıştır. Müşterilerimizi arkadaş ve aile üyeleri olarak görüyoruz. Yıllardır tek amacımız müşterilerimizi hayallerindeki yatırım ve doğru mülk ile buluşturmaktır. Başarımızın sırrı bu.

Güvenilirliğimiz

Her şey bir yana bizim için en önemli noktalardan biri müşterilerimizin bize olan güvenidir. Bugüne kadar 10.000'den fazla müşterimizin güvenini kazandık ve onları en uygun fiyatlarla hayallerindeki yatırımlara kavuşturduk. Her zaman yanlarında olduk ve güvenilirliğimizi kanıtladık. Başarının sırlarından biri de müşterilerimize sağladığımız güven duygusudur.

Yatırım yapmak & Bilgi almak

için bizimle iletişime geçin!